تصویر هدر

تجلیل از اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان همدان در اجلاس استانی نماز

1398-09-12حمل و نقل

منبع خبر: روابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان همدان
دسته بندي خبر: همدان
خلاصه خبر: در اجلاس نماز استان همدان، از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در زمينه ترویج و توسعه فرهنگ نماز تقدير شد.
شرح خبر: در اجلاس نماز استان همدان، از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در زمينه ترویج و توسعه فرهنگ نماز تقدير شد.ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی در زمينه نماز بر اساس نظام جامع ارزیابی در پنچ گروه دستگاه‌های بخش فرهنگی ورزشی؛ علمی، آموزشی و پژوهشی؛ مدیریتی- قضایی، عمرانی، تولیدی و صنعتی؛ اجتماعی- رفاهی زیر نظر ۱۳ دستگاه اجرایی انجام شد. در این اجلاس، مشاور فرهنگی وزیر کشور با اشاره به این که صبر و نماز دو رشته پیوسته برای تقویت جامعه اسلامی است، گفت: باید از صبر و نماز کمک بگیریم تا همه مشکلات را پشت سر بگذاریم. حجت الاسلام قربانی ترویج فرهنگ اقامه نماز اول وقت را در جامعه ضروری دانست و افزود: باید زیرساخت های اجرا و نهادینه شدن این فرهنگ هم در جامعه ایجاد شود. استاندار همدان هم با بیان این که اين استان طي چند سال متوالی عنوان استان برتر کشور در زمينه ترویج فرهنگ نماز را كسب كرده، اظهار داشت: برگزاری نماز جماعت در پارک‌ها، بوستان ها و مدارس و حضور مدیران در نماز جماعت همه می‌تواند نقش مهمی در فرهنگ سازی نماز داشته باشد.
سیدسعید شاهرخی افزود: نمازخانه‌ها باید در بهترین مكان ادارات بوده و زمان جلسات ادارات بايد به گونه‌ای باشد که با وقت نماز جماعت تداخل نداشته باشد.

تاريخ خبر: 1398/09/11
خبرنگار خبر: hamedan-ravabet
مسئول خبر: Shirin Hefzallsan


ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.