تصویر هدر

برگزاري کارگاه آموزشی “حفظ ارزش‌های بنیان خانواده ایرانی اسلامی” در استان لرستان

1398-09-12حمل و نقل

منبع خبر: روابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان لرستان
دسته بندي خبر: لرستان
خلاصه خبر:

به مناسبت هفته بسيج، كارگاه آموزشی با موضوع “حفظ ارزش‌های بنیان خانواده ایرانی اسلامی و پیشگیری از طلاق” ویژه کارکنان اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان لرستان برگزار شد.​

شرح خبر: به مناسبت هفته بسيج، كارگاه آموزشی با موضوع “حفظ ارزش‌های بنیان خانواده ایرانی اسلامی و پیشگیری از طلاق” ویژه کارکنان اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان لرستان برگزار شد.
حجت‌الاسلام و المسلمین تیموری مدرس این کارگاه آموزشی ضمن گرامیداشت هفته بسیج، به تبیین ارزش‌های بنیان خانواده ایرانی اسلامی و نحوه حفظ آن پرداخت. وی بصیرت را از ارکان خانواده ایرانی اسلامی عنوان كرد و افزود: امروزه غرب در پی فروپاشی نظام خانواده‌ در ایران است و با صدها شبکه و ابزار رسانه‌ای این هدف را دنبال می‌کند. تیموری با بیان این که یکی از بهترین ثمرات انقلاب اسلامی بسیج بود، گفت: در این مقطع از زمان، باید شرایطی را در خانه فراهم كرد که فرزندان در محیط آرام خانه با الهام از فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی و تفکر بسیجی پرورش یابند و نسلی متفکر تحویل آینده دهیم. در این كارگاه آموزشي که با حضور مدیرکل، معاون فنی و نظارت، مشاور مدیرکل و مدیر حراست، امام جماعت و جمعی از کارکنان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان برگزار شد، از خدمات کارکنان بسیجی فعال در پایگاه مقاومت ذوالفقار این اداره کل با اهداي لوح سپاس تقدير شد.

تاريخ خبر: 1398/09/11
خبرنگار خبر: ravabet lorestan
مسئول خبر: Shirin Hefzallsan


ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.